Dokumenter & spesifikasjoner
Målebånd, i ABS, Selina
Art.nr. GI1350407-01
Minste antall: 1 stk
ABS-målebånd med magnetisk side for enkel festing på metalloverflater. Har et 19 mm bredt metallmålebånd med 5 meter lengde, som viser både centimeter og tommer. Inkluderer en trykknapp på oversiden for låsing og utløsing og en polyesterhåndleddsstropp. Pakket enkeltvis i en brun kartong med illustrasjon.
Merking
58,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS, Metall, Polyester |
| Høyde | 6 cm |
| Bredde | 3,4 cm |
| Størrelse | 3,4 cmx6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 181/12.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/60 |
| Carton Størrelse | 16,5 cmx40 cmx24,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI135040701 | 4780 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
