Dokumenter & spesifikasjoner
ABS målebånd Jeff
Art.nr. GI1172416-01
Minste antall: 1 stk
ABS-målebånd med bambusdetaljar og vater. Lengde på 3 meter. Inkluderer 5 bits for å bruke gjenstanden som skrutrekker. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Merking
33,45 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS, Bambus |
| Høyde | 6 cm |
| Bredde | 2,2 cm |
| Lengde | 9,6 cm |
| Størrelse | 2,2 cmx6 cmx9,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 113/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 29,5 cmx34 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117241601 | 3516 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
