Tommestokk i abs fra Stabila 1100-serien, Gloria
Art.nr. GI1228825-02
Minste antall: 1 stk
Tommestokk i ABS Stabila med en totallengde på 2 meter. Skalaen er i cm. Tommestokken har et hardt, støtsikkert belegg. Har innebygd vinkeltabell og linjalfunksjon. Nøyaktighetklasse 3.
126,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS |
| Høyde | 1,6 cm |
| Bredde | 3,5 cm |
| Lengde | 24 cm |
| Størrelse | 3,5 cmx1,6 cmx24 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 100/14.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 27 cmx41 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Czech republic |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Lagersaldo GI122882502 | 864 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
